Swieca z wosku pszczelego

Lubisz siedzieć w przy zapalonych świecach? Wybierz właśnie te!

Jeśli jesteś amatorem siedzenia przy świecach, musisz wiedzieć, że większość używanych świec nie jest neutralna dla naszego zdrowia. Jedne są szkodliwe, inne mogą mieć działania prozdrowotne.

Najczęściej używane (i najtańsze) świece z parafiny wydzielają toksyczne substancje. Nie dziwi ten fakt nikogo, kto wie z czego powstaje parafina – jest ona pochodną ropy naftowej. Paląca się świeca parafinowa wydziela toksyczne i rakotwórcze substancje.

W odróżnieniu od świec parafinowych – świece z wosku pszczelego są w stu procentach zdrowe – i o nich powiemy tu nieco więcej.

Świece z naturalnego wosku pszczelego są produktem w 100 procentach naturalnym. Świece z wosku pszczelego nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji – co więcej świece takie oczyszczają i jonizują powietrze oraz neutralizują szkodliwe zapachy i mogą przyczynić się do szybszej rekonwalescencji u osób chorych na przykład na choroby układu oddechowego.

Co więcej – świece z wosku pszczelego mają wyjątkowy i niepowtarzalny zapach. Paląca się świeca wydziela naturalny aromat miodowo – propolisowy.

Ręcznie robione, wyjątkowe i doskonałe świece z wosku pszczelego można bez problemu znaleźć w internecie – w sklepach z rękodziełem i produktami ręcznie robionymi (tzw. handmade). Sklepów i serwisów z rękodziełem jest mnóstwo – bez problemy znajdziecie jeden z nich wpisując w wyszukiwarce takie hasła jak ręcznie robione świece, świece z wosku pszczelego ręcznie robione, czy np. świece handmade. Jednym z takich serwisów internetowych jest Artwitryna, a ręcznie robione świece znajdziecie w niej tutaj: https://artwitryna.pl/kategoria-produktu/swiece-sojowe-i-swiece-z-wosku-pszczelego/

 

Post Author: Zdrowiejemy.com.pl